Stare fotografie rodzinne

Swego czasu obiecałem najbliższym zeskanowanie starych zdjęć rodzinnych - i tak też w końcu zrobiłem. Te, które widzicie poniżej pochodzą z okresu od początku XX wieku do pierwszych lat po II wojnie. Jest to kategoria otwarta dla wszystkich - jeśli znasz jakieś osoby z fotografii, należysz do mojej dalszej rodziny, posiadasz nieznane nam fotografie - daj mi znać :)

 

kto jest na zdjęciach?

Na tym etapie album zawiera zdjęcia obejmujące rodziny Jeżyńskich, Rejmont, Przybył, Pachołek, oraz dużą ilość znajomych i dalszych rodzin tychże. Okres to z grubsza ostatnie 100 lat.

masz jakieś informacje?

Każde zdjęcie można skomentować - jeśli więc wiesz coś na temat osób znajdujących się na danej fotografii, lub sytuacji jaką zdjęcie przedstawia - bardzo proszę dodaj komentarz, może być bezcenny.

Album

Sama praca z tymi zdjęciami i czas im poświęcony sprawiła, że osoby z fotografii stały mi się bliższe, jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało. Mam nadzieję że poprzez tę stronę również znajdzie się kilka osób które w ten sposób spojrzą na swoich dziadków i pradziadków...  I to tyle tytułem wstępu, zapraszam do przeglądania zdjęć :)