Krótko o mnie

Witam na mojej stronie!

Nazywam się Adam Jeżyński i zajmuję się tworzeniem stron www, grafik na potrzeby internetu oraz pozycjonowaniem i ogólnie pojętym marketingiem sieciowym. Pewnego wieczoru (początek 2010 roku) zrobiłem sobie wizytówkę on-line z podstawowymi danymi kontaktowymi - uznałem jednak, że jest zbyt lakoniczna w treści więc przy okazji zamieściłem kilka podstron - książki, które mi jako pierwsze przyszły do głowy, kilka filmów i muzykę, która akurat rozbrzmiewała w moich głośnikach (i do której znalazłem klipy na youtube).

Stąd polecane kategorie, które znajdziesz na mojej stronie. Jedna z podstron to Album Rodzinny - znajdują się tam archiwalne fotografie związane z moją rodziną - mniej więcej od początku dwudziestego wieku po lata pięćdziesiąte. Jeśli jesteś członkiem mojej dalszej rodziny i masz jakieś stare fotografie naszej familii albo pytania lub informacje związane z naszą genealogią to zachęcam do kontaktu!

Facebooka używam do spraw zawodowych - ale prywatnego konta pod moim imieniem i nazwiskiem tam nie mam - proszę więc do kontaktu ze mną używać danych dostępnych na tej stronie. 

Pozdrawiam,

podpis - adam jeżyński

Adam Jeżyński

Tworzenie i promowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii AdWords, marketing sieciowy. Masz do mnie pytania? Skorzystaj z poniższego formularza lub moich danych kontaktowych:

0/249

0/2200

Warto przeczytać:

Zagrożenia - i jak ich uniknąć

Czytaj dalej

Nagłówki - budowanie treści

Jeśli zamierzasz stworzyć swoją pierwszą stronę to zapewne chcesz żeby była...
Czytaj dalej

Tworzenie stron

Nadzialiście się już na "specjalistów", którzy sprzedają darmowe szablony d...
Czytaj dalej

Strona One-Page

Są sytuacje, w których firma mająca mniejszy budżet chce tylko pojedynczej ...
Czytaj dalej

Sklep i blog

Sklep i blog w jednym? Jakie są plusy, a jakie ograniczenia?
Czytaj dalej

grafika ode mnie na ten miesiąc:

Tapeta przeznaczona dla smartfonu z ekranem  AMOLED - Full HD. Widoczny ptaszek to Amadyna Wspaniała o imieniu Heniek ;) Kliknij przycisk żeby ściągnąć grafikę.

moja polecana strona na ten miesiąc:

Klimatyczna willa w Białym Dunajcu - dobra baza wypadowa do górskich wycieczek oraz miłe miejsce na romantyczny weekend w górach ;)

villa fiore w białym dunajcu

wesprzyj psiaki

Swego czasu pomogłem stworzyć stronę dla wolontariatu w Nowodworze, a że jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonują osoby z tegoż wolontariatu to zachęcam do zapoznania się z ich najnowszymi działaniami: 

wolontariat schroniska w nowodworze

fotograf ślubny

Demo strony dla fotografa ślubnego - z użyciem zaawansowanego komponentu galerii: przejdź na stronę.

fotoblog

Tagi

Ocena 5 (12 Głosy)

Freelancer czy firma?

Bardzo często klienci są ogarnięci kompletnie bezp...
Czytaj dalej

Formularze

Często zdarza się, że początkujący webmasterzy "st...
Czytaj dalej