O mnie
Kilka słów o mnie

Witam na mojej stronie!

Nazywam się Adam Jeżyński i zajmuję się tworzeniem stron www, grafik na potrzeby internetu oraz pozycjonowaniem i ogólnie pojętym marketingiem sieciowym. Pewnego wieczoru (koniec 2009 roku) zrobiłem sobie wizytówkę on-line z podstawowymi danymi kontaktowymi - uznałem jednak, że jest zbyt lakoniczna w treści, więc przy okazji zamieściłem kilka podstron - książki, które przyszły mi do głowy jako pierwsze, kilka filmów i muzykę, która akurat rozbrzmiewała w moich głośnikach (i do której znalazłem klipy na youtube).

Stąd polecane kategorie, które znajdziesz na mojej stronie.

Strony www
Strony www

Nadzialiście się już na "specjalistów", którzy sprzedają darmowe szablony do Wordpressa i ich jedynym działaniem jest podmiana tekstu i zdjęć? A może skorzystaliście już z usług specjalistycznych firm pozycjonerskich i po roku płacenia abonamentu ("special", "złotego", "pro" itepe ;)) wasza strona jest dalej w kiepskiej kondycji? Jeśli tak to pewnie teraz szukacie dla odmiany kogoś solidnego do współpracy... Zapraszam do mnie :)
 
Stronami zajmuję się kompleksowo - czyli tworzę od podstaw stronę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy, mogącą realizować Twoją strategię marketingową, dbam o jej techniczną i merytoryczną zawartość oraz prowadzę działania skutkujące podniesieniem pozycji strony w sieci. Tylko wtedy taka współpraca ma sens i jest skuteczna.

Grafika
Grafika

Pierwszy raz z pakietem graficznym spotkałem się w szkole poligraficznej na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku - i był to Corel. Z grubsza wtedy zainteresowałem się grafiką komputerową i w zasadzie lubię dłubać w grafice do dzisiaj - jednakże ograniczam to do prac związanych z realizacją projektów związanych ze stronami www i ich promocją - nie przyjmuję zamówień ograniczonych do stworzenia grafiki (loga, projekty plakatów itd.). No i oczywiście robię też sporo rzeczy hobbystycznie i np. moje tapety czy inne prace można napotkać w czeluściach internetu - a i nierzadko jakaś grafika dla organizacji non-profit też wyjdzie spod mojej ręki.

Co więcej?
Co więcej:

Facebooka używam do spraw zawodowych - ale prywatnego konta pod moim imieniem i nazwiskiem tam nie mam - proszę więc do kontaktu ze mną używać danych dostępnych na tej stronie.

Jedna z podstron to Album Rodzinny - znajdują się tam archiwalne fotografie związane z moją rodziną - mniej więcej od początku dwudziestego wieku po lata pięćdziesiąte. Jeśli jesteś członkiem mojej dalszej rodziny i masz jakieś stare fotografie naszej familii albo pytania lub informacje związane z naszą genealogią to zachęcam do kontaktu!

previous arrow
next arrow
Shadow