Krótko o mnie

Witam na mojej stronie!

Nazywam się Adam Jeżyński i zajmuję się tworzeniem stron www, grafik na potrzeby internetu oraz pozycjonowaniem i ogólnie pojętym marketingiem sieciowym. Pewnego wieczoru (początek 2010 roku) zrobiłem sobie wizytówkę on-line z podstawowymi danymi kontaktowymi - uznałem jednak, że jest zbyt lakoniczna w treści więc przy okazji zamieściłem kilka podstron - książki, które mi jako pierwsze przyszły do głowy, kilka filmów i muzykę, która akurat rozbrzmiewała w moich głośnikach (i do której znalazłem klipy na youtube).

Stąd polecane kategorie, które znajdziesz na mojej stronie. Jedna z podstron to Album Rodzinny - znajdują się tam archiwalne fotografie związane z moją rodziną - mniej więcej od początku dwudziestego wieku po lata pięćdziesiąte. Jeśli jesteś członkiem mojej dalszej rodziny i masz jakieś stare fotografie naszej familii albo pytania lub informacje związane z naszą genealogią to zachęcam do kontaktu!

Facebooka używam do spraw zawodowych - ale prywatnego konta pod moim imieniem i nazwiskiem tam nie mam - proszę więc do kontaktu ze mną używać danych dostępnych na tej stronie. 

Pozdrawiam,

podpis - adam jeżyński

Adam Jeżyński

Tworzenie i promowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii AdWords, marketing sieciowy. Masz do mnie pytania? Skorzystaj z poniższego formularza lub moich danych kontaktowych:

0/249

0/2200

Warto przeczytać:

Tworzenie stron

Nadzialiście się już na "specjalistów", którzy sprzedają darmowe szablony d...
Czytaj dalej

Strona One-Page

Często zdarza się, że firma mająca mniejszy budżet chce tylko pojedynczej s...
Czytaj dalej

Formularze

Często zdarza się, że początkujący webmasterzy "strzelają z armaty do wróbl...
Czytaj dalej

Krótko o mnie

Nazywam się Adam Jeżyński i zajmuję się tworzeniem stron www, grafik na pot...
Czytaj dalej

Freelancer czy firma?

Bardzo często klienci są ogarnięci kompletnie bezpodstawnym przekonaniem, ż...
Czytaj dalej

grafika ode mnie na ten miesiąc:

Tapeta przeznaczona dla smartfonu z ekranem  AMOLED - Full HD. Widoczny ptaszek to Amadyna Wspaniała o imieniu Heniek ;) Kliknij przycisk żeby ściągnąć grafikę.

moja polecana strona na ten miesiąc:

Klimatyczna willa w Białym Dunajcu - dobra baza wypadowa do górskich wycieczek oraz miłe miejsce na romantyczny weekend w górach ;)

villa fiore w białym dunajcu

wesprzyj psiaki

Swego czasu pomogłem stworzyć stronę dla wolontariatu w Nowodworze, a że jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonują osoby z tegoż wolontariatu to zachęcam do zapoznania się z ich najnowszymi działaniami: 

wolontariat schroniska w nowodworze

fotograf ślubny

Demo strony dla fotografa ślubnego - z użyciem zaawansowanego komponentu galerii: przejdź na stronę.

fotoblog

Tagi

Ocena 5 (12 Głosy)

Freelancer czy firma?

Bardzo często klienci są ogarnięci kompletnie bezp...
Czytaj dalej

Formularze

Często zdarza się, że początkujący webmasterzy "st...
Czytaj dalej