wtorek, 18, kwiecień 2017 11:58
Wejść: 517

Kilka słów wstępu

Witam na mojej skromnej witrynce. Nazywam się Adam Jeżyński i zajmuję się tworzeniem stron www, grafik na potrzeby internetu oraz pozycjonowaniem i ogólnie pojętym marketingiem sieciowym.

Pewnego wieczoru (początek 2010 roku) zrobiłem sobie wizytówkę on-line z podstawowymi danymi kontaktowymi - uznałem jednak, że jest zbyt lakoniczna w treści więc przy okazji zamieściłem kilka podstron - książki, które mi jako pierwsze przyszły do głowy, kilka filmów i muzykę, która akurat rozbrzmiewała w moich głośnikach (i do której znalazłem klipy na youtube). Stąd polecane kategorie, które znajdziesz na mojej stronie.

Jedna z podstron to Album Rodzinny - znajdują się tam archiwalne fotografie związane z moją rodziną - mniej więcej od początku dwudziestego wieku po lata pięćdziesiąte. Jeśli jesteś członkiem mojej dalszej rodziny i masz jakieś stare fotografie naszej familii albo pytania lub informacje związane z naszą genealogią to zachęcam do kontaktu!

Facebooka używam do spraw zawodowych - ale prywatnego konta pod moim imieniem i nazwiskiem tam nie mam - proszę więc do kontaktu ze mną używać danych dostępnych na tej stronie. W przeciwnym razie pogadacie sobie na fejsie z jakimś innym Adamem Jeżyńskim ;)

Powyżej na fotkach jest kilka stron moich znajomych oraz zaprzyjaźnionych osób, których ofertę mogę polecić - oczywiście witryny wyszły spod mojej ręki.

I to tyle tytułem wstępu ;)

Pozdrawiam,

Adam Jeżyński

 

 

Kontakt

0/249

0/1200

Instagram

Moja strona używa cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.