adam jeżyński

jezynski.pl

Witam na mojej stronie!

Poniżej znajdziesz kilka słów wstępu - "krótko i na temat". Dane kontaktowe są na dole każdej podstrony oraz pod linkiem: "kontakt". 

Zapraszam do przeglądania strony!

 

Nazywam się Adam Jeżyński i zajmuję się tworzeniem stron www, grafik na potrzeby internetu oraz pozycjonowaniem i ogólnie pojętym marketingiem sieciowym. Pewnego wieczoru (początek 2010 roku) zrobiłem sobie wizytówkę on-line z podstawowymi danymi kontaktowymi - uznałem jednak, że jest zbyt lakoniczna w treści więc przy okazji zamieściłem kilka podstron - książki, które mi jako pierwsze przyszły do głowy, kilka filmów i muzykę, która akurat rozbrzmiewała w moich głośnikach (i do której znalazłem klipy na youtube). 

 

Stąd polecane kategorie, które znajdziesz na mojej stronie. Jedna z podstron to Album Rodzinny - znajdują się tam archiwalne fotografie związane z moją rodziną - mniej więcej od początku dwudziestego wieku po lata pięćdziesiąte. Jeśli jesteś członkiem mojej dalszej rodziny i masz jakieś stare fotografie naszej familii albo pytania lub informacje związane z naszą genealogią to zachęcam do kontaktu! 

 

Facebooka używam do spraw zawodowych - ale prywatnego konta pod moim imieniem i nazwiskiem tam nie mam - proszę więc do kontaktu ze mną używać danych dostępnych na tej stronie. W przeciwnym razie pogadacie sobie na fejsie z jakimś innym Adamem Jeżyńskim ;) 

 

Poniżej na fotkach jest kilka stron moich znajomych oraz zaprzyjaźnionych osób, których ofertę mogę polecić - oraz strony demo prezentujące swoje walory techniczne . Oczywiście witryny wyszły spod mojej ręki. 

I to tyle tytułem wstępu ;) 

Pozdrawiam, 

Strony 

 

Poniżej znajdziesz kilka stron, które wyszły spod mojej ręki.

Niektóre polecam, bo należą do znajomych i przyjaciół, 

a niektóre są stronami demo prezentującymi możliwości techniczne systemów CMS:

Jeśli chcesz nowoczesną, responsywną stronę,

masz pytania dotyczące pozycjonowania, promocji w sieci - wyślij mi wiadomość:

0/249

0/1200