Strona One-Page

Są sytuacje, w których firma mająca mniejszy budżet chce tylko pojedynczej strony "przewijanej", bez podstron i rozbudowanej nawigacji. Czasem to ma sens (na przykład firmy lokalne) czasem niekoniecznie (trudne branże i konieczność pozycjonowania). 

Tak czy inaczej złożenie prostej strony, która jednocześnie będzie zawierać wszystkie istotne elementy - i przy tym otworzy się w miarę szybko, nie jest zadaniem niewykonalnym. Akurat mam niezagospodarowaną domenę: www.stacjenarciarskie.pl - i żeby nie świeciła pustką wrzuciłem tam prostą stronę "one-page". 

Jak widać nawet przy nieskomplikowanej witrynie da się zmieścić małą galerię, formularz kontaktowy z mapką dojazdu, a nawet prognozę pogody ;)

Dla kogo witryna "one-page" będzie odpowiednia? Tak jak wspomniałem wcześniej -  na przykład dla lokalnych firm typu bar, kawiarenka itp. Również dla firm, które nie koncentrują się na pozycjonowaniu strony w sieci ale zapewniają sobie klientów w inny sposób - np. przez reklamy AdWords, a w branży turystycznej chociażby poprzez systemy OTA typu booking.com. W takiej sytuacji mały apartament na wynajem, czy firma usługowa mogą sobie pozwolić na jednostronicową prezentację. 

Sklep i blog
Previous

Sklep i blog

Leave review
Sklep i blog w jednym? Jakie są plusy, a jakie ogr...
Czytaj dalej
Sklep i blog
Dalej

Sklep i blog

Leave review
Sklep i blog w jednym? Jakie są plusy, a jakie ogr...
Czytaj dalej

0/249

0/2200

Często czytane:

Polecane Strony:

Strona uroczej willi w Białym Dunajcu - dobre miejsce wypadowe zarówno na górskie wycieczki jak i na  weekend we dwoje w Tatrzańskich okolicach

Swego czasu pomogłem stworzyć stronę dla wolontariatu w Nowodworze, a że jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonują wolontariusze to zachęcam do zapoznania się z ich najnowszymi działaniami:

Strony "przemysłowe" są zazwyczaj nudne - bo i tematyka z reguły nie jest porywająca. A tą stroną chciałem udowodnić, że może być nowocześnie i ciekawie nawet jeśli ktoś oferuje balustrady stalowe:

Strona trenerki personalnej z Łodzi - blog, galerie i strony ofertowe. Prosta, "wszystkomająca" strona:

Ocena 5 (1 Głosy)