Tworzenie stron

Nadzialiście się już na "specjalistów", którzy sprzedają darmowe szablony do Wordpressa i ich jedynym działaniem jest podmiana tekstu i zdjęć? A może skorzystaliście już z usług specjalistycznych firm pozycjonerskich i po roku płacenia abonamentu ("special", "złotego", "pro" itepe ;)) wasza strona jest dalej w kiepskiej kondycji? Jeśli tak to pewnie teraz szukacie dla odmiany kogoś solidnego do współpracy... Zapraszam do mnie :)

Stronami zajmuję się od roku 1999 - czyli od zamierzchłych czasów gdy moim podstawowym narzędziem był FrontPage i nikt jeszcze nie wiedział jak rozwinie się internet. Od jakiegoś czasu pracuję jako freelancer (a czy to jest gra warta świeczki - przeczytasz tutaj). 

Korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia otrzymasz witrynę, która jest:

  • responsywna - wyświetla się odpowiednio na każdym urządzeniu
  • przygotowana pod pozycjonowanie
  • łatwa w samodzielnej edycji
  • estetyczna i zgodna z nowymi trendami
  • zabezpieczona przed atakami
  • skuteczna dla Twojej firmy

Stronami zajmuję się kompleksowo - nie interesują mnie propozycje współpracy przy naprawianiu źle zbudowanych witryn lub samym pozycjonowaniu. Czyli tworzę od podstaw stronę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy, mogącą realizować Twoją strategię marketingową, dbam o jej techniczną i merytoryczną zawartość oraz prowadzę działania skutkujące podniesieniem pozycji strony w sieci. Tylko wtedy taka współpraca ma sens i jest skuteczna.

na rynku pojawiły się setki "januszy webmasteringu", którzy wciskają darmowe szablony jako własne prace, bądź co gorsza komercyjne szablony ukradzione z warezowych stron...

Jakie technologie i rozwiązania stosuję? Zależnie od potrzeb - nie unikam popularnego Wordpressa jeśli klient się na niego uprze aczkolwiek wolę stosować inne, bezpieczniejsze i bardziej elastyczne CMS-y z Joomla! na czele lub autorskie rozwiązania przy mniejszych stronach. Przy tym ciekawostka - dzięki popularności wspomnianego Wordpressa - na rynku pojawiły się setki "januszy webmasteringu", którzy wciskają darmowe szablony jako własne prace, bądź co gorsza komercyjne ukradzione z warezowych stron. To oczywiście skutkuje bardzo szybko problemami i obecnie niemal 100% osób, które się ze mną kontaktują to są właśnie klienci "wyrolowani" takowych specjalistów. Jeśli ktoś mówi, że zrobi wam stronę tylko na Worpressie, bo "to jedyny dobry system, inne to przeżytek" itp. - to znak, że rozmawiacie z osobą, która nie ma pojęcia o tworzeniu stron i bardzo możliwe, że prędzej czy później narazi was na konsekwencje swojej ignorancji - w takiej sytuacji lepiej sami zróbcie sobie witrynę w jakimś darmowym "składaku" typu wix - to poważna rada. 

Jeśli więc szukasz osoby, która zajmie się Twoją firmą w sieci od A do Z - skorzystaj z moich danych kontaktowych lub poniższego formularza - odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Pozdrawiam,

Adam Jeżyński.

 

Strona One-Page
Previous

Strona One-Page

Leave review
Są sytuacje, w których firma mająca mniejszy budże...
Czytaj dalej
Nagłówki - budowanie treści
Dalej

Nagłówki - budowanie treści

Leave review
Jeśli zamierzasz stworzyć swoją pierwszą stronę to...
Czytaj dalej

0/249

0/2200

Często czytane:

Polecane Strony:

Strona uroczej willi w Białym Dunajcu - dobre miejsce wypadowe zarówno na górskie wycieczki jak i na  weekend we dwoje w Tatrzańskich okolicach

Swego czasu pomogłem stworzyć stronę dla wolontariatu w Nowodworze, a że jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonują wolontariusze to zachęcam do zapoznania się z ich najnowszymi działaniami:

Strony "przemysłowe" są zazwyczaj nudne - bo i tematyka z reguły nie jest porywająca. A tą stroną chciałem udowodnić, że może być nowocześnie i ciekawie nawet jeśli ktoś oferuje balustrady stalowe:

Strona trenerki personalnej z Łodzi - blog, galerie i strony ofertowe. Prosta, "wszystkomająca" strona:

Ocena 5 (2 Głosy)